מדוע לבחור בבית הספר לשייט של דרך הים?

"דרך הים"  הפכה ברבות השנים למותג המוביל בישראל בתחום בתי ספר לשייט ומועדון שייטים. הפכנו למותג שכזה כי מעבר לקורס כזה או אחר, ליאכטה כזו או אחרת, דבקנו לכל אורך הדרך במספר עקרונות שהפכו לערכי היסוד שלנו:   

מקצוענות

מקצוענות בתחום הים והימאות היא הבסיס לכל פעילותינו. היא דורשת הכרות מושלמת עם חוקי הימאות, מבנה כלי השיט והדרך נכונה להפעלתם, ידע מקיף בתחומים משלימים כמו גיאוגרפיה, מזג אויר, מכונאות, אסטרונומיה, ניווט, עזרה ראשונה ועוד. אלה נחוצים בראש ובראשונה להבטחת שלומם של השייטים – בתנאים המשתנים והבלתי צפויים של עולם הים. על כן אנו מעסיקים רק את הטובים ביותר, מתחזקים את היאכטות ברמה הכי גבוהה, מקפידים על קלה כחמורה ולא מעגלים פינות.

חברות

בים החברות מתבקשת ומתגבשת. החוויה המשותפת דורשת עבודת צוות, לעיתים מאומצת, ושותפות הגורל למצב הים מחד, ולמצב הוויסקי מאידך, יוצרת חברויות שלא חולפות עם הרוח. על חברות שכזאת נבנינו. אלמלא התייחסנו אל כולם כאל חברים, ואלמלא החברים שלנו היו מביאים את חבריהם,  לא היינו הופכים לקהילה הגדולה שהננו, ולא היינו שמחים כל כך לבוא לעבודה כל בוקר.

דרך הים - הבחירה האולטימטיבית

 

הרפתקנות

"דרך הים" שלנו היא דרך של גילוי והתגלות, וזו דרך חיינו. אנחנו מכורים להתחדשות בלתי פוסקת, לסיפוק הסקרנות הגיאוגרפית והאינטלקטואלית, ולגילוי עולמות חדשים מבחוץ ומבפנים. כמו אצל אודיסאוס, הדרך שלנו היא לעולם המטרה. על כן אנו חותרים תמיד להפליג במקומות חדשים ואקזוטיים, להכיר תרבויות שלא הכרנו, ולמצוא בתוך תוכנו את ניצוצות "הלידה מחדש" של נפשנו.

דרך הים - הבחירה הנכונה

 

משפחתיות

לאנשי השייט, "דרך הים" היא נמל הבית, והבית הוא ביתה של משפחה גדולה ומגובשת. במטבח שלנו מתבשלות ההפלגות וההרפתקאות, על המרפסת שלנו יושבת המשפחה להירגע ולהחליף חוויות, ובחדרי החדרים שלנו אנו מעבירים זה לזה את הידע, הניסיון והחוויות שרכשנו עם השנים. וכמשפחה גדולה ומכניסת אורחים – דלתנו תמיד פתוחה לאנשים חדשים ולחוויות חדשות.

דרך הים - גם לקטנטנים

מבין הערכים שמאירים את דרכנו, ישנו ערך אחד מרכזי המשמש לנו מגדלור, שמבטא את המהות העמוקה ביותר של פועלנו, ושמגדיר בדרך הטובה ביותר את מה שאנו שואפים להעניק לכל היורדים איתנו לים :

 

חווית חיים מחוללת שינוי

אנו שואפים לכך שכל המפליגים איתנו יחוו חוויות חיים חדשות, בעוצמות ובעומקים שלא הכירו קודם.

חוויות מטעינות שמחוללות באדם שינוי לטובה: מרחיבה את גבולות עולמו, מעניקה לו חוויה טוטאלית של חופש ושחרור, מחזקת אותו בקבלת אחריות ומנהיגות, ומאפשרת לו ניתוק מוחלט משגרת היום יום.

חוויה משפחתית בדרך הים

אנו פותחים בפני האדם לא רק את הדרך ליעדים רחוקים ואקזוטיים על מפת הגלובוס, אלא גם את הדרך אל מעמקי ליבו, שאיפותיו הכמוסות, היכולות שטרם באו לידי ביטוי, ואל אותן אהבות ראשונות שהלכו לכאורה לאיבוד במהלך חייו הבוגרים.

 

לקביעת פגישת ייעוץ עם בית הספר: 

טלפנו למספר: 09-9578811  או לחץ כאן ליצירת קשר

 

 
הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: