קורס סקיפרים דיגיטלי ! לצאת למרחב הכחול והפראי ולהגשים חלום!

הגשמת חלומות מתחילה לעיתים בפרטים הקטנים ביותר – לחיצה על כפתור, הרשמה לניוזלטר וכדומה. אך למעשה לפעולות אלו יש משמעות הרבה יותר עמוקה. עצם הפעילות משמעותה הסכמה ומוכנות להתחיל בדרך הארוכה והמסועפת להגשמת החלום. לכן, אל תחששו להתחיל את הגשמת החלום שלכם על שייט עצמאי של ספינה במקום שנראה רחוק ביותר מהים הפתוח – העולם הווירטואלי.

חלום השיט

להיות חלק מקבוצת אליטה שמסוגלת לשלוט על כלי שיט הוא חלום של אנשים רבים. החברות במועדון סגור זה הופכת את האדם לבעל יכולות מיוחדות ואפילו סגולות מרשימות. לקחת את המשפחה ופשוט לצאת לים – מה יכול להיות יותר מסעיר מזה? זאת, יחד עם האפשרות לסעוד ולשתות על הספינה, כאשר הים סובב אתכם מכל עבר. עבור רבים, מדובר בשאיפה החשובה ביותר בחייהם.

קורס סקיפרים דיגיטלי הראשון בישראל

מדוע הים מושך אותנו כל כך?

הים הוא אחד הכוחות העצומים ביותר הקיימים על פני כדור הארץ. עולם המים מאפשר לחצות יבשות, לראות את האופק, לחוות את העוצמה של טבע פראי ובלתי ניתן לאילוף. הימים והאוקיינוסים היו פה זמן רב לפנינו וגם יישארו עד אינסוף, כשכבר לא נהיה כאן. האפשרות לנוע במים בחופשיות משולה לנגיעה בנצחיות. לכן, החיבור עם הים מהווה פעמים רבות את הדרך שלנו להתחבר אל האינסוף ולהרגיש ממש כאילו אנחנו בלתי מנוצחים. כאשר אנחנו חווים את החוויה הזו יחד עם החברים ועם הקרובים, מדובר באיכות חיים שלא ניתן להשוות לשום חוויה אחרת.

קורס סקיפרים דיגיטלי הראשון בישראל – הגשימו את החלום

אף על פי שבמבט ראשון, הדרך הנכונה ביותר ללמוד שיט היא על המים, ניתן למצוא לא מעט הזדמנויות להכיר את העולם הזה גם מבעד למסך המחשב שלכם. קורס סקיפרים דיגיטלי הראשון בישראל מספק לכם את הדרך הטובה ביותר להכיר את עולם המים בצורה שתעניק לכם את המידע החיוני והחשוב ביותר הנדרש לשיט על פני המים בצורה תקינה, נכונה ובטיחותית. יתר על כן, על מנת להרגיש רגועים ונינוחים על הסיפון כבר מהרגע הראשון, חשוב מאוד שיהיה לכם מספיק מידע תיאורטי שניתן ליישם בפועל באופן שיגרום לכם להיות בטוחים.

מה צריך לעשות?

התחילו את הדרך לעבר שיט עצמאי ביאכטה וחברות במועדון הסקיפרים היוקרתי והנחשק ביותר בישראל! הקורס יאפשר לכם לקבל את כל המידע החשוב ביותר לשליטה על כל כלי שיט ללא כל קושי ותוך שמירה על הבטיחות שלכם בכל עת. דאגו להירשם מראש – לא תאמינו כמה אנשים חולמים לאלף את הישות המדהימה והאינסופית שהיא הים. ההגשמה של החלום מתחילה מהרשמה לקורס הסקיפרים הדיגיטלי הראשון בישראל ומחברות במועדון הייחודי שיקנה לחבריו את החוויות המדהימות ביותר בתחום זה. הירשמו עוד היום, קבלו את חומרי הלימוד והתחילו להתכונן לימים קסומים על הסיפון ולאפשרויות הבלתי נגמרות של שיט חופשי ועצמאי בים הפתוח.

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: