שייט תעלות ונהרות ללא צורך ברשיון שייט – מתאים לכל אחד!

דמיינו לעצמכם חופשה אירופאית קלאסית: עיירות יפיפיות, ארכיטקטורה, שווקים וכנסיות, בתי קפה, בארים ומסעדות משובחות, נופים ירוקים, אחוזות פאר, נהרות ואגמים… וכל זה על גבי בית מלון פרטי צף!

בחופשת שייט תעלות חיים על סירה נוחה ומפנקת למגורים ולמחיה, שטים בשלווה לאורך נהרות ותעלות מוקפי נופים פסטורליים, כאשר בכל מקום ניתן לעצור, לרדת לטייל ולעשות פיקניק. לאורך הגדה פזורים כפרים ועיירות, בהם ניתן לעגון את הסירה, לרדת לטייל, לאכול, לחגוג ולעשות את כל מה שהיינו עושים בחופשה אירופאית בבית מלון – רק מזווית קצת אחרת.

מתאים לכולם!

לכל אוהבי החיים הטובים, הטיולים וההרפתקאות. אין כל צורך ברשיון משיט או בידע קודם בשייט. השייט בתעלות הינו אטרקטיבי עבור ילדים ומבוגרים כאחד, ועונה לצרכים של כולם. אין כל חשש למחלת ים, מכיוון שהמים בתעלות רגועים ושוקטים לחלוטין. 

 

 

איזורי שייט התעלות 

איזורי שייט התעלות הם מגוונים, וכוללים תעלות, נהרות ואף אגמים גדולים ברחבי אירופה: צרפת, איטליה, אירלנד, הולנד, פורטוגל, אנגליה ועוד. ישנם עשרות מסלולים, אשר כל אחד מהם מציע אטרקציות שונות. באופן זה תוכלו לבחור את היעד שתואם ביותר את העדפותיכם, ואת תחומי העניין שלכם.

הסירות – מה כלול?

הסירות, מלבד היותן כלי תחבורה אטרקטיבי אשר הפעלתו ותפעולו כרוכים בהנאה רבה, הן גם דירות נופש לכל דבר. הסירות מגיעות בשלל גדלים - החל מחדר שינה זוגי אחד, ועד חמישה חדרים זוגיים. הן בעלות חדרי שינה חמימים, מקלחות מרווחות, סלון נוח, מטבח עשיר, פינות ישיבה ושיזוף על הסיפון, והן מאובזרות במצעים, מגבות, כלי אוכל, ועוד. ניתן ואף מומלץ לשכור אופניים, לאחסן אותן על הסיפון, ולצאת לטיולי אופניים בסביבה. בית המלון שלנו נוסע איתנו ממקום למקום, ואין צורך להיסחב עם ציוד. חלק מחברות ההשכרה מאפשרות להביא אפילו את הכלב.

אטרקציה לכל המשפחה

קבלתן של הסירות מלווה בהדרכה קצרה אך מקצועית ומקיפה, במהלכה נלמד את כל הנדרש על מנת להשיט אותה. השטת הסירה היא לא רק  הדרך שלנו להגיע ממקום למקום, אלא אטרקציה בפני עצמה! נלמד להשליך חבלים, נכיר קשרים בסיסיים, מעבר ב"לוק" (תא בנוי המתפקד כסכר, ומטרתו לאזן את מפלסי המים השונים, על מנת לאפשר לספינה לשוט בעלייה או בירידה) -  ובכל נוכל לשתף גם את הילדים. כל המשימות הינן פשוטות לתפעול ואינן מצריכות כל ידע קודם. 

לפרטים נוספים:

מיקה/מיכל   09-9578811

 

 

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: