השכרת יאכטות בחו"ל להשטה עצמית

חופשה ימית על יאכטה היא חופשה שונה מכל חופשה אחרת. היא מחזירה אתכם להנאות הקטנות של החיים, לגילוי מקומות חדשים ולחוויות הרפתקניות אמיתיות.

 

ניתן לשכור מגוון רחב של כלי שייט, להשטה עצמית או עם צוות מלא: מפרשיות, מנועיות, קטמרנים, סירות לשייט תעלות (אין צורך ברישיון שייט) או גולטים ביוון או תורכיה.

 

                     

                     

 

ההסמכה הדרושה בכדי לשכור יאכטה להשטה עצמית bareboat, הינה רישיון שייט חופי מכל סוג שהוא: ישראלי, אמריקאי (ASA), בריטי וכ"ו. אין צורך ברישיון בינלאומי. כמובן. אם אתם לא מרגישים בטוחים מספיק, רוצים לצבור עוד ניסיון או סתם ליהנות מרוגע ושלווה, ניתן לשכור יאכטה מכל סוג עם צוות מקומי: סקיפר/ מארחת/ שף.  הסקיפר גם יוכל ללמד אתכם ולבנות לכם ביטחון בהשטה. ניתן לקחת סקיפר מקומי דובר אנגלית או סקיפר מדרך הים.

להצעת מחיר אטרקטיבית צרו קשר:

מיקה/מיכל  09-9578811

השכרת יאכטה בחו"ל

אנחנו במחלקת הצ'ארטרים של דרך הים נעשה הכל על מנת שהחופשה הימית הבאה שלכם תהיה לא פחות ממושלמת! יחד נבחר את איזור ההפלגה ואת היאכטה המתאימה לכם ביותר, נתכנן את מסלול ההפלגה, נדאג להכשרת אנשי הצוות שלכם ולכל המנהלות הכרוכות בהשכרת היאכטה. אצלנו תקבלו מענה טלפוני 24/7 במהלך ההפלגה ממדריך שייט מנוסה לכל בעיה שיכולה לצוץ בדרך. אנחנו מפליגים כל שנה בכל היעדים ותמיד נוכל לתת לכם את הטיפים וההמלצות הכי עדכניים לאיזור ההפלגה. הידע שצברנו במהלך השנים הוא תעודת האחריות שלכם.

 

האפשריות לאיזורי השייט רבות: תורכיה, יוון, קרואטיה, איטליה, צרפת, ספרד, תאילנד, סיישל, האיים הקריביים ועוד.

 

במחלקת השכרת היאכטות בחו"ל שלנו אנו מייצגים שלל חברות צארטר בעולם.

           

   

 

  

 

החופש המושלם יכול להתחיל היום, האפשריות הן אינסופיות.

 

להצעת מחיר אטרקטיבית צרו קשר:

מיקה/מיכל  09-9578811

 

                                  

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: