מהי פלוטילה?

פלוטילה מורכבת ממספר יאכטות המפליגות יחדיו לאורך מסלול משותף בליוויו של צוות הדרכה מקצועי. צוות דרך הים יוביל אתכם למקומות עגינה יפהפיים, ידריך אתכם לטיולים בסביבה ויארגן עבורכם את כל המנהלות הכרוכות ביציאה לחופשה חלומית שכזו. במסגרת ההפלגה ניתן גם להפליג עצמאית. ההפלגה בפלוטילה מאפשרת גמישות מקסימלית וניצול כל היתרונות של הפלגה משותפת.

הפלגות בעולם

 

מה הניסיון הדרוש בשביל לשכור יאכטה בפלוטילה?

הנופים בשייט פלוטילההפלוטילה מיועדת לשייטים מתחילים וותיקים כאחד. ניתן גם להצטרף לפלוטילה כבר במהלך הקורס ואין בהכרח צורך ברישיון משיט.           

למי זה מתאים?  

להפלגה בפלוטילה אפשר ומומלץ לצרף בני משפחה וחברים, גם אם זו טבילת המים הראשונה עבורם. ניתן להתארגן כקבוצה סגורה ולשכור יאכטה בהתאם למספר המפליגים והתקציב הקבוצתי. כמו כן,ניתן להצטרף כקבוצה חלקית או כיחיד ולהשתבץ ליאכטת יחידים.

למה לי להפליג בפלוטילה?

שייט פלוטילהבפלוטילה תמצאו את האיזון בחופשת שייט. שייטים מתחילים ייהנו מהדרכה ומרשת ביטחון של המדריכים. שייטים ותיקים ייהנו מהקלות והנוחות שבארגון חופשות שייט מושלמת. אלה ואלה ייהנו מראש שקט הן בפן הארגוני והן בפן המקצועי וכן מהפן החברתי ומהחוויה שבמשט משותף.

מה החלוקה ביום בין הפלגה וחוף?

מסלול השייט בפלוטילה מאורגן כך שיאפשר לכם ליהנות מכל 

הצטרפו אלינו לפלוטילההעולמות: שייט, עגינה ושחייה במפרצים קסומים, עגינות במרינות גדולות וברציפים בעיירות קטנות, טיולים ביערות נידחים ושוטטות וקניות בעיירות הגדולות. לאחר תדרוך בוקר יוצאים להפלגה קצרה של מספר שעות, עוגנים להפסקת צהריים ומשם ממשיכים בצורה חופשית לנקודת העגינה הבאה. שעות אחה"צ והערב מיועדות לבילוי בעיירה/עיר/ מפרץ שאליו הגענו. בשעות הערב יתקיים תדרוך וסיכום יום.בנוסף,בכל יום יעביר צוות ההדרכה שיעור בנושאי שייט וימאות אליו תוכלו להצטרף. 

איך מצטרפים?                                                         

פלוטילההחופש המושלם יכול להתחיל היום, ישנם מגוון דרכים ליצור עמנו קשר: בטלפון מספר :  0723954850 או להשאיר פרטים בעמוד צור קשר 

 

 

 

 

 

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: