קורסי שייט מתקדמים של IYT באיים הקנריים

הרוחות, האיים, המפגשים עם יונקים ימים כמו דולפינים ולויתנים, הניווט המורכב, האוכל, הקרנבל, המסע... כל אלה ועוד יהפכו את קורס השייט המתקדם שלנו באיים הקנריים, לחוויה בלתי נשכחת.

דרך הים מזמינה אתכם לקורס שייט מתקדם באיים הקנריים, אשר מצויים בלב האוקיאנוס האטלנטי, מול חופי אפריקה. הקורס מתאים לסקיפרים המעוניינים להרחיב את הידע שלהם בימאות ורוצים לרכוש כלים להתמודדות עם מצבים בהם לא היו נתקלים ביום יום. מטרת הקורס היא להביא את התלמיד לרמת מקצועיות גבוהה המתבטאת בידע תיאורטי וביכולות מעשיות.

הרצף הלימודי הוא אינטנסיבי והתרגול כולל הפלגות יום ולילה. התרגול המעשי נתמך בהעמקת הידע התיאורטי: טרם הקורס ניפגש למפגשי הכנה בארץ ובסיומו למפגשים מסכמים. תוך כדי הפלגה ננתח את המצבים השונים ונרחיב את הידע שלנו בהכרת אמנת השייט הבינלאומית על פירושיה כנדרש מאנשי מקצוע, ניווט בגאות ושפל, תכנון נתיב בהתייחס למטאורולוגיה משתנה, תמרוני מנוע מתקדמים, עבודת חבלים ועוד. 

 

האיים הקנרים מורכבים מ-7 איים. נוף פראי של הרים געשיים המתנשאים גבוה ומחייבים אותנו, השיטים, לטייל ולהרגיש את עוצמתו של הטבע.  

רוחות הסחר אשר שולטות באטלנטי, נבנות ומתחזקות משקעים שמתדרדרים דרומה. ההפלגה בין האיים מזמינה לנו שייט עם 15-40 קשר רוח. טיסות בגביות עם חלוצים מצומצמים והפלגות בקדמיות חדות.

ניווט מורכב עם גאות ושפל, הפלגות לילה, כניסה לנמלים קטנים, כניסה לנמלים עתיקים, הפלגה מנמל היציאה של קולומבוס למסע שלו, הם רק חלק מתוכנית המסע.

לווייתנים - בין בעלי החיים הימיים המרתקים שחיים באיזור האיים הקנריים, נפוץ גם הלויתן מסוג Short-Finned Pilot Whale.

 

הקרנבל - מה שקורה בלילה בפסטיבל זו שמחה אין סופית שאסור להחמיץ! כיף לראות עם שלם יוצא לרחובות וחוגג בססגוניות את המסורת שלו.

 

פרטים טכניים:

הקורס יתקיים בחורף, על מנת לתרגל את עצמנו בשייט מאתגר יותר וללמוד להיות שייטים טובים יותר.

ההפלגה תתקיים בכל יום, משמונה בבוקר ועד שעות הערב המאוחרות, כולל שתי הפלגות לילה מלאות.

ניתן לבחור מבין שני קורסים: קורס Yachtmaster Coastal המיועד לשייטים עם רישיון חופי שעשו עד כה מעל 800 מייל ימי,

וקורס Yachtmaster Offshore  המתאים לשייטים שעשו מעל 3,000 מייל. 

 

קורסי Yachtmaster Coastal יתקיימו בים התאריכים 22/2-1/3/14 או 1-8/3/14

קורס Yachtmaster Offshore יתקיים בין התאריכים  22/2-1/3/14

 

הקורסים יועברו על ידי צוות המדריכים הבכיר של דרך הים, המוסמך בדרגת IYT Master of Yachts 200 Ton Limited

לפרטים נוספים:

מיכל

09-9578811 

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: