המדריך לסקיפר המתחיל

 

קורס סקיפרים - משיטי יאכטות

לרדת לרציף, להרגיש את הרוח הנעימה על הפנים, להפליג עם המשפחה והחברים במים צלולים ובין איים קסומים.. זהו עולמו של הסקיפר ואתה מוזמן להצטרף כבר היום! התלמידים בקורס היאכטות בדרך הים מצטרפים לחוויה מהיום הראשון.

לא צריך יאכטה, ידע או ניסיון. אם אתה אוהב את הים וחולם על הפלגות יש לך את כל מה שצריך, לשאר אנחנו נדאג.

 

מה זה בשבילנו להיות סקיפר

האדם חקר והפליג בימים מזה אלפי שנים. מהמקום הזה גם אנחנו, 'דרך הים' מגיעים-מהסקרנות והרצון לצאת אל הים ולגלות עולמות חדשים. לא המצאנו כלום, רק הלכנו עם המון אהבה אחרי העקרונות ואומנות השיט של הימאים הוותיקים, והטמענו אותם במועדון שלנו.

אנחנו מאמינים שלהיות סקיפר זה מכלול רב של יכולות. אך מעבר לכך בשבילנו להיות סקיפר זה לרצות להפליג, לאהוב את הים, לחלום על מרחקים, לאהוב הרפתקאות, זה להיות חופשי.

 

אבני היסוד של קורס יאכטות בדרך הים

המדריכים שלנו -מדריכי דרך הים עוברים את ההכשרה המקצועית והארוכה בארץ. אנשי ים מקצועיים ומנוסים בכל תחומי השיט ילוו אותך בכל שלב עד לקבלת רישיון הסקיפר שלך.

 

שיטת הלימוד של דרך הים - אנחנו מאמינים ששיט לומדים על יאכטה בים ולא בכיתה. לכן, הלימוד התיאורטי והמקצועי בכיתה מלווה בתרגול מעשי של הפלגות לימודיות בים, וכמובן גם הפלגות כיף רבות. באנו ליהנות לא?

 

גמישות - גם לאנשים עסוקים מגיע להגשים חלומות, ולכן בדרך הים קיימים מסלולים שונים שיתאימו גם לבעלי הלו'ז הצפוף ביותר. אצלנו תקבל חומר לימוד איכותי, שיעורי תגבור ופורטל לימוד ברשת. אתה יודע מה? אם צריך, נשב אתך גם עד אמצע הלילה.

 

מועדון שייטים - הצטרפות לקורס סקיפרים בדרך הים הוא הצטרפות למועדון שייטים ולמשפחה. משפחה של אנשים אוהבי ים וחופש כמוך, של בירה ביום שישי אל מול השקיעה, ושל פעילויות משותפות אתך ועם בני משפחתך והחברים.

 

בוא אלינו ללימודים מרתקים בחוויה מרגשת ולפני שתשים לב תהפוך למשיט יאכטה - סקיפר!

לפרטים נוספים ויצירת קשר - לחץ כאן


 

 

 

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: