קורס סקיפרים עושים דווקא בחורף

אם תמיד חלמתם להשיט בעצמכם יאכטה, האפשרות להגשים את החלום נמצאת ממש מעבר לפינה. דמיינו לעצמכם שתוכלו לצאת לים להרפתקה על יאכטה בכל פעם שתרצו, בכל עונות השנה. הדרך הקלה, המהירה והבטיחותית ביותר שבה תוכלו לעשות זאת היא באמצעות הרשמה לקורס סקיפרים בחורף, שיכשיר אתכם בצורה המקצועית ביותר להשיט יאכטה בכל תנאי מזג האוויר.

 

קורס מקצועי למשיטי יאכטות (סקיפרים)

 

קורס סקיפרים נועד להכשיר את אוהבי התחום להשיט יאכטה באופן עצמאי. במסגרת הקורס יועבר חומר תיאורטי רב, המשולב בהתנסות מעשית על גבי היאכטה, לאורך כל שלבי הקורס. במסגרת חלקיו השונים של קורס הסקיפרים (ארבעה קורסים תיאורטיים וקורס מסכם מעשי) תלמדו על מגוון סוגי כלי שיט, מטאורולוגיה, מפרשנות, עבודת הסיפון וחוקי עגינה, מערכות מכניות ביאכטה, תפעול מנוע, זיהוי בעיות ופתרונן. ילמדו עקרונות ניווט חופי – ניווט בעזרת מגוון אמצעים כגון מצפן, מפה וסרגל ניווט. כמו כן כולל הקורס לימוד מעמיק של כל המכשור האלקטרוני הנמצא ביאכטה ואמצעי ניווט אלקטרוניים. בתום כל שלב בקורס יוגשו תלמידיו למבחני הסמכה רלוונטיים במשרד התחבורה, עד לשלב הסופי – קבלת רישיון סקיפר.

 

קורס סקיפרים בחורף

 

 

הכשרה להתמודדות בים בכל תנאי מזג האוויר

 

קורס סקיפרים ניתן לעשות לאורך כל עונות השנה. יחד עם זאת, קיימים כמה יתרונות ברורים לבצע את קורס זה דווקא בחורף. כאשר רוצים להיות בטוחים כי ההכשרה תכלול התנסות והתמודדות מבוקרת עם תנאי מזג אוויר משתנים, ים סוער, רוחות חזקות וגשמים, אין דבר טוב יותר מאשר להתנסות בכך במסגרת קורס חורפי. קורס משיטי יאכטות בחורף יכול להעניק לכם את ההזדמנות המושלמת לחוות השטת יאכטה בתנאים שנחשבים מורכבים יותר, וזאת בליווי והדרכה צמודים של הצוות המקצועי. כאשר יזדמן לכם בהמשך להשיט את היאכטה באופן עצמאי במזג אוויר סוער, תרגישו בטוחים ומנוסים, ותצלחו שיט בכל מזג אוויר ללא קושי.

 

 

קורס סקיפרים שישתלם לכם במיוחד

 

לצד ההתנסות המיוחדת שניתן לרכוש בקורס הסקיפרים במהלך העונה החורפית, קיים יתרון נוסף, ולא פחות חשוב. כיום קורסי הסקיפרים מוצעים לקהל הרחב במחירים אטרקטיביים במיוחד, מה שמאפשר לכל אוהב ים ללמוד כיצד להשיט יאכטה באופן עצמאי. מחירים מיוחדים מוצעים עבור לימוד קורס הסקיפרים במהלך עונת החורף, אשר הופכים את החוויה למשתלמת במיוחד. מחירי הקורס בחורף נמוכים משמעותית ובכך אטרקטיביים עבור כל מי שרוצה להגשים את החלום הימי.

 

 

קורס בחורף – כל היתרונות

 

אם אתם שוקלים ללמוד כיצד להשיט יאכטות, ומתלבטים בנוגע למועד המתאים, הרי שהחורף הוא מועד שופע ביתרונות. זמינותם של הקורסים המוצעים גם במהלך החורף, הידע הרב והניסיון המקצועי שתרכשו בהתנסות בתנאי מזג אוויר חורפי, לצד המחירים המיוחדים המוצעים לקורס המבוצע במהלך החורף מייצרים הזדמנות שאין שניה לה. 

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: