משיט 60 רישיון בינלאומי

בעלי רישיון משיט 30 לשייט חופי, המעוניינים להרחיבו לרישיון בינלאומי, נדרשים להפלגה בינלאומית בת 8 ימים בה יצברו זמן ים ומעבר של מבחן רדיו- קשר (GMDSS).

 

שיעור ניסיון חינם בקורס סקיפרים

 

הפלגות בינלאומיות לקבלת רשיון משיט 60

רישיון משיט 60דרך הים מקיימת למעלה מ-50 הפלגות בכל שנה בכל העולם, ביניהן הפלגות זמן ים לקפריסין, שבועות של דליברי מיעדים שונים ברחבי העולם: סלובניה, דרום אפריקה, הקריביים ועוד. תוכל לבחור את היעד המועדף עליך להפלגה ולצבור את זמן הים הנדרש לטובת קבלת הרישיון.

 

 

 

קורס רדיו- קשר

רשיון משיט 60 הוא בינלאומיקורסי רדיו- קשר (GMDSS) נפתחים פעמיים בחודש באופן קבוע, בימים משתנים. הקורס מורכב מ-7 מפגשים, מתוכם 6 יתקיימו ביום ובשעה קבועים, המפגש  השביעי הוא יום הבחינה, והוא קבוע מראש. בקורס רדיו טלפון תוכל להתוודע ליכולות האלחוט האמיתיות שלך ביאכטה. תדע איזו עזרה ניתן להשיג או להציע במקרי חירום, ואיזו לא. תדע כיצד להשיג טוב יותר מידע בטיחות ימי מהימן, כיצד לתכנן את ההפלגה הארוכה הבאה שלך טוב יותר ולהכין את הסירה באופן מיטבי. קורס רדיו טלפון מכין לבחינת משרד התקשורת לרשיון מפעיל רדיו טלפון מוגבל לתג"מ בזיקה ל-) GMDSSרשיון SRC) הנדרש כתנאי לקבלת רשיון משיט בינלאומי (משיט 60). בקורס תבין את התיאוריה אך גם את המציאות סביבנו בתווך האלחוט, תתרגל תפעול מעשי של מכשירים ונהלי אלחוט, תכיר את ספרות העזר בנושא ותקבל הצצה מציאותית על הטכנולוגיה העדכנית בתחום האלחוט לכלי שיט.

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: