יאכטות למכירה

"יאכטה זה לא רק גוף, ספינה ותורן, יאכטה זה חופש"  אמר ג'ק ספארו לחברה שלו בסרט שודדי הקריביים.מכיוון ויאכטה היא גם החופש שלך, היא צריכה להתאים לך כמו כפפה ליד.

האני מאמין שלנו : 

יאכטה למכירהבדרך הים אנו מאמינים שעל איכות לא מתפשרים, לכן אנו מייצגים בארץ את מיטב יצרני היאכטות בעולם, אנו מלווים את חברי המועדון שלנו מהצעדים הראשונים בעולם הים, בקורס משיטי היאכטות דרך הפלגות והרפתקאות בעולם, קורסים מתקדמים ועד לליווי ברכישת יאכטה פרטית.

יאכטה למכירה בהתאמה אישית

ההתאמה האישית לך ולצרכיך היא העומדת בראש סדר העדיפות שלנו ולכן אנו מעמידים לרשותך את הניסיון הימי העשיר שלנו בהפלגות בכל העולם ועל מגוון עצום של כלי שייט.  לאחר אפיון צרכיך אנו נתאים עבורך את היאכטה ונאבזר אותה בהתאם לדרישותיך.

כיצד מתבצע הליך מכירת יאכטה?

יאכטות למכירהבין אם היאכטה חדשה או משומשת ננהל בעבורך משא ומתן עם היצרן או עם המוכר על מנת להשיג עבורך את המחיר המשתלם ביותר. נציג מטעמנו ישיק את היאכטה בכל מקום בעולם על פי בחירתך, תוכל כמובן להעזר במדריך שייט על מנת לתרגל ולהכיר את היאכטה אותה רכשת ולצבור ניסיון וביטחון בהפלגות הראשונות שלך.

אחריות והטבות לאחר הרכישה

בשנה הראשונה תהנה מאחריות מלאה על כל מכלולי היאכטה ותקבל שירות VIP  מהצוות הטכני המנוסה שלנו.                         

ילדים על יאכטהאנחנו ניתן לך את כל הסיבות הטובות כדי שגם את היאכטה הבאה שלך, תרכוש בדרך הים. לפרטים נוספים, צרו עימנו קשר: בטלפון 09-9578811 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: