סדנאות לגיבוש עובדים על הים - רעיון מקורי ובלתי נשכח

כבר הפתעתם אותם בטיול ג'יפים, מסעדה טובה או בילוי שובר שיגרה מחוץ לעיר – אבל האם חשבתם על יום גיבוש או יום כייף בים? לא על החוף, לא בסמוך ל...אלא ממש ממש על הים עצמו בשייט על יאכטה? אם קצתם בקונספט השגור של ימי גיבוש לחברה שלכם – ואתם שוברים ת'ראש כיצד ניתן עוד לחדש – המאמר שלפניכם הוא בדיוק מה שחיפשתם.

 

לצאת מהשיגרה

יום כייף או או יום גיבוש של החברה או העסק – הוא אירוע שנתי (בדרך כלל) חגיגי ומיוחד. עיני העובדים נשואות ליום הזה כאל יום של יציאה מבורכת מהשגרה והזדמנות להיחשף לחברים מהעבודה מפן בלתי צפוי, להדק את הקשרים או לשפר אותם באופן משמעותי. בנוסף, יום גיבוש כזה נועד בין היתר להעלות את המוטיבציה של העובדים על ידי הוקרה והכרה במאמציהם להצלחת העסק. לכן, טוב יהיה אם החשיבה על קיומו של יום מיוחד שכזה תכלול התייחסות למלוא ההיבטים האישיים והקבוצתיים כאחד – על מנת לתרום הן לפרט והן לקבוצה.

 

מלא אנרגיה חיובית

היציאה אל הים טוענת את הגוף והנפש בהרבה אנרגיה חיובית. אתם ודאי מכירים את זה בימים שבהם אתם זקוקים לקצת אויר והירידה אל הים היא צעד טבעי וברור מאליו. היציאה מהמתחם האורבאני אל המרחב הפתוח, שטיפת העיניים בכחול הכחול הזה, הימצאות במרחב טבעי ופראי – משפיעים לטובה על המחשבות, על ההרגשה ובעקבותיהם  גם על הגוף. כל אלו יכולות להיות הסיבה או המטרה לשמה כדאי לכנס את העובדים ליום כייף, שובר שיגרה, על יאכטה בים.


 

אז מה האפשרויות העומדות בפניכם?


הקונספט הקלאסי 

שימוש ביאכטה כגן אירועים צף ושילוב של תוכן מרתק כדי להוציא את העובדים עם ערך מוסף. במקרה כזה, תוכלו למעשה לבחור הרצאה מרתקת בנושא כללי, סדנא חוויות שאינה מצריכה ציוד מיוחד, או הרצאה שתשרת את האינטרס שלכם כבעלי החברה: הרצאה בנושא תקשורת, מודעות, אינטרנט או יופי – שפשוט תתרחש בלב ים, תוך כדי השייט. היתרון של הלקויישן הנבחר יהיה בתעוזה ובמקוריות. הרי לא בכל יום אנשים יוצאים לשייט...

הקונספט האתגרי 

אפשרות נוספת היא לרתום את הלוקיישן לטובת פעילות חווייתית, אתגרית ו...תחרותית. הכיצד? ניתן לחלק את העובדים לתתי קבוצות או לצוותים, לפי המחלקות שאליהם הם שייכים או בערבוב – ולהזניק אותם למרוץ השטת מפרשיות (קטאמרן) בלב ים. בכך תוכלו להשיג גיבוש חברתי אדיר, התערבבות של האנשים בממד שאינו שגור עבורם והיכרות מעמיקה בין המשתתפים. 

הקונספט המשלב 

וכמובן שקיימת אפשרות שלישית הבוחרת לקחת מכל העולמות: גם תחרות ואתגר וגם סטייל. במקרה כזה ניתן לחתום את הפעילות האתגרית, השייט התחרותי, בארוחה טובה על מספר יאכטות שמסוגלות להכיל יחדיו עד 80 איש, ובהרצאה שתתרום ערך מוסף לאירוע. כיום, תוכלו לבחור מבין שפע סדנאות גיבוש לעובדים המוצעות על ידי אנשי מקצוע. טוב יהיה לבחור סדנא שאינה מחייבת את האנשים לפעילות נוספת אלא מעניקה להם תוכן מרתק ופעילות מחשבתית.

להזמנת יום גיבוש עובדים על הים ולקבלת פרטים נוספים  - לחצו כאן -

או התקשרו:  09-9578811

 

הרשמה לניוזלטר של דרך הים
לקבלת עידכונים שוטפים מדרך הים אנא מלאו את הפרטים הבאים:
  • שם:
  • דוא”ל: