הפלגות בעולם

אנו מזמינים אתכם לגלות את האזורים היפים בעולם - דרך הים: להפליג בין איים רחוקים במי טורקיז, לעגון בערי נמל ציוריות, להעשיר את הידע שלכם ולנפוש עם האנשים שאתם אוהבים בחוויית שיט מקצועית, מרגשת ושוברת שגרה. בין אם אתם משיטים ותיקים, תלמידים או אוהבי ים ללא הכשרה ימית - אנו נארגן לכם חופשה ימית מושלמת, המותאמת בדיוק עבורכם!

חופשות והפלגות בעולם

שחררו את חבלי הדמיון שלכם

וצאו איתנו להרפתקאה על הים במגוון יעדים קרובים ורחוקים בעולם

היאכטות שלנו

הנאווה, אלאן I35, שנת ייצור 2016

leopard 39

ההילה לאופרד 39 שנת ייצור 2015

היאכטות שלנו

הסבא והדניאל, וריאנטה 37 שנת ייצור 2016, יאכטות הלימוד שלנו

היאכטות שלנו

עמנואל תימור, מנהלת מחלקת חופשות שייט בעולם

בעבר, מדריכה בים ומנהלת מועדון הסקיפרים, הדריכה בקורס חובלים בחיל הים. גדלה במסגרת שייט תחרותי על סירות לייזר, בעלת רישיון מסחרי ישראלי ובינלאומי MASTER OF YACHTS 200 TONS . ” בים, כל הרפתקה מזמנת שתיים נוספות…”

אלכס

אלכסנדרה הולנדר, מחלקת חופשות שייט

בת 34, רקדנית בלט לשעבר, לאחר פציעה ברגל שינתה כיוון לתחביב האהוב עליה – הים. שירתה בחיל הים עם שפת המורס והצפנה. בוגרת תואר ראשון במדעי הים, ותואר שני בניהול משאבי הים. צוללת חופשית מכורה לים.

פרי הירש שחר

פרי הירש שחר, מחלקת חופשות שייט

כלכלנית במקצועה שנדבקה בחיידק הים, בדרך הים, באמצע החיים. מחזיקה ברישיון משיט בינלאומי, אוהבת להפליג. הריגוש מגיע כשמגיעים למקום שלא ניתן להגיע אליו אלא עם סירה. מוטו: בחיים כמו בים, כווני קורס הפלגה וצאי לדרך..

קרן ג'ובאני

קרן ג'ובני, מחלקת חופשות שייט

גדלה על חוף הסיפאלס בבת ים חיה ונושמת ים, שפית בדימוס, צלמת בפוטנציה, מתופפת חובבנית ואוהבת חיות ואדם.. מוטו- טיול הוא הדבר היחיד שאתה קונה, שהופך אותך לעשיר יותר..

אפרת קידר

אפרת קידר, מחלקת חופשות שייט

גרה ברעננה, שרתה בחיל הים הטיפ שלי: לראות כל בעיה או קושי בדרך כהזדמנות

הצוות שלנו