הפלגות בעולם

אנו מזמינים אתכם לגלות את האזורים היפים בעולם - דרך הים: להפליג בין איים רחוקים במי טורקיז, לעגון בערי נמל ציוריות, להעשיר את הידע שלכם ולנפוש עם האנשים שאתם אוהבים בחוויית שיט מקצועית, מרגשת ושוברת שגרה. בין אם אתם משיטים ותיקים, תלמידים או אוהבי ים ללא הכשרה ימית - אנו נארגן לכם חופשה ימית מושלמת, המותאמת בדיוק עבורכם!

חופשות והפלגות בעולם

חופשת שייט בחו"ל

רק אתם - בזוג או עם הילדים, בלי אף אחד אחר ורחוק מכל הרעש, ההמולה והשגרה של היומיום. תוכלו לשוט לאן שתרצו, לעגון היכן שתרצו ולבלות בכל נקודה איך וכמה שתרצו. אם החוויה המיוחדת הזו קוסמת לכם, אתם מוזמנים להשכיר יאכטה מעולה ומתוחזקת בקפידה (כולל סקיפר מקצועי, אם אין לכם רישיון משיט) - שתעמוד לרשותכם ממיטב חברות ההשכרה בעולם.

הפלגות בעולם עם דרך הים

פלוטילות - חופשות שייט מאורגנות

פלוטילה היא משט המורכב ממספר יאכטות המפליגות יחדיו לאורך מסלול משותף בליווי של צוות הדרכה מקצועי. הצוות המיומן שלנו יוביל אתכם למקומות עגינה קסומים, ידריך אתכם לטיולים בסביבה ויארגן עבורכם את כל המנהלות לקראת החופשה ובמהלכה. זו הדרך האולטימטיבית לנפוש על הים בראש שקט, להתמסר לבילוי וליהנות מגמישות מקסימלית ומכל היתרונות של הפלגה משותפת.

פלוטילות - חופשות שייט מאורגנות | דרך הים

הפלגות גאוגרפיות

שיט מפרשים בצל פסגות מושלגות וקרחוני ענק, מפגשים עם דובי קוטב, לווייתנים ופינגווינים, צפייה בתופעות טבע מרהיבות כמו הזוהר הצפוני ושמש חצות - זה סוג החוויות שמחכות לכם בהפלגות שאנחנו מארגנים לקווי הרוחב הגבוהים סמוך לאזורי הקטבים, בצפון הארקטי ובדרום האנטרארקטי. אם אתם מהסוג שהולך עד הסוף - פרגנו לעצמכם הרפתקה כזו, בלתי נשכחת.

הפלגות גיאוגרפיות - דרך הים

יעדים

מהים התיכון ועד לים הקאריבי, מאיי סיישל ועד לאיי לופוטון, מתאילנד ועד איסלנד ועוד - מסעות השיט הייחודיים שלנו מגיעים ליעדים המרהיבים, הציוריים והאקזוטיים ביותר מסביב לעולם. אין דרך מרגשת, חווייתית ויוצאת דופן מזו לגלות את העולם על כל פינותיו המרוחקות, המדהימות והחבויות שאפשר להכיר באמת רק… דרך הים! לכם נשאר רק לבחור מתוך מגוון היעדים הענק שהצוות המקצועי שלנו הכין עבורכם, לקחת אוויר ולהרים איתנו עוגן.

הים היווני

קורס שהוא גם חופשה

קורס משיטי יאכטות IYT מורכב משבוע הפלגה חלומי ביוון:
במשך שבוע שלם נפליג ונתרגל, ניקח את ההגה לידיים וננווט.
נגיע לעיירות ציוריות, נקפוץ לשחות במפרצים קסומים ומדי ערב נקנח בארוחה משובחת בטברנה מקומית, לאחר הארוחה על כוסית אוזו נחליף חוויות מהיום שעבר.

קורס שהוא גם חופשה

שחררו את חבלי הדמיון שלכם

וצאו איתנו להרפתקאה על הים במגוון יעדים קרובים ורחוקים בעולם

היאכטות שלנו

הנאווה, אלאן I35, שנת ייצור 2016

leopard 39

ההילה לאופרד 39 שנת ייצור 2015

היאכטות שלנו

הסבא והדניאל, וריאנטה 37 שנת ייצור 2016, יאכטות הלימוד שלנו

היאכטות שלנו
מיכל הדר

מיכל הדר

מנהלת מחלקת הפלגות בעולם, עובדת בדרך הים משנת 2007.שירתה כימאית גוררת ומדריכת ימאות בחיל הים.בוגרת תואר ראשון בביולוגיה ימית במכללה הימית במכמורת.סקיפרית משנת 2005, מאז הפליגה בשלל יעדים ברחבי העולם.

פרי הירש

אלכס

אלכסנדרה הולנדר

רקדנית בלט-קלאסי לשעבר, לאחר פציעה ברגל שינתה כיוון לתחביב האהוב עליה - ים ושימור סביבה. שירתה בחיל הים ויודעת את שפת המורס והצפנה בין כלי שייט. בוגרת תואר ראשון בביולוגיה ימית, ותואר שני בניהול משאבי הים. אלכס חובבת צלילה חופשית , היא סקיפרית והרפתקנית.

עמנואל תימור

עמנואל תימור

מדריכת שייט עיונית ומעשית, הדריכה בקורס חובלים בחיל הים. גדלה במסגרת שייט תחרותי על סירות לייזר, בעלת רישיון מסחרי ישראלי ובינלאומי MASTER OF YACHTS 200 TONS  . " בים, כל הרפתקה מזמנת שתיים נוספות..."

הצוות שלנו