לוח הפעילויות החודשי

חברי המועדון של דרך הים נהנים בכל חודש מסדרה חדשה של סדנאות, הרצאות, הפלגות מודרכות קליניקות מקצועיות ומפגשים חברתיים שנועדו לפתוח אופקים חדשים ולהרחיב את גבולות הידע והנסיון הימי. ההרשמה לפילויות מתבצעת דרך האפליקציה ופורטל ההזמנות.

מודרכת חבלים ובלמים

איך יוצאים ממזח בעזרת בלם? איך מצמידים סירה לרציף ברוח מרחיקה? גישות דופן בעזרת בלם חרטום וגישת ירכתיים עם היקשרות ומורינג (ללא איסוף ה- mooring line, שימוש רק בחבלי היכרתיים כבלמים).

לוח הפעילויות החודשי

מודרכת הכנה לחורף

נכין אתכם לקראת הפלגות בחורף. נלמד שימוש בטכניקות ואביזרים להפלגה בים גבוה, נעבוד עם מפרש סערה ועוגן צף, נלמד להתמודד עם מצבי ים סוער ולהיכנס לנמל ולהיקשר לרציף בים סוער

לוח הפעילויות החודשי

מודרכת כשירות

ממשיכים עם מודרכות הכשירות! לאור אירועי עבר, מצאנו שחובה על כל סקיפר להתאמן על תרגולות חירום כדי להיות בכושר לבצע תרגולי חירום. נתרגל זריקת עוגן בחירום, שימוש בהגה חירום, תרגול אדם בים, נוהל שריפה, הצפה, נטישה ועוד. מקצועיות היא תוצר של אימונים ולמידה, לכן אנו מצפים מכל חבר מועדון לצאת לאימון כשירות לפחות פעם בשנה!

לוח הפעילויות החודשי

מודרכת הפלגת דייג

נצא ל-2 הפלגות דייג החודש! אחת תהיה לאור הזריחה והשנייה לאור שקיעה, ביחד עם הדייג המקצועי שלנו- יקיר, שיביא את כל הציוד הנדרש וידאג לכל אחד מכם לחוויית הדייג. בתום ההפלגה תהנו מארוחת הדגים שדגתם!

 

לוח הפעילויות החודשי

מודרכת הפלגת שף

הפלגה עם השף והסקיפר דניאל זך. דניאל יבוא להפלגה עם דגים טריים, נלמד על פילוט דגים ומתכונים להכנת דג נא בסגנון סביצ’ה וטרטר, ונהנה מיין משובח. הביאו איתכם חיוך, תאבון ו-100 ש”ח עבור תשלום המצרכים.

לוח הפעילויות החודשי

מודרכת ספיניקר

הספיניקר הוא מפרש צף. הוא נמצא בשק על הסיפון ועולה בהנפה לראש התורן, מרחף בין מוט למיתר שתומכים אותו. נלמד את תהליך ההנפה של הספיניקר ודיוק השייט! בואו להנות!


 

מודרכת סינגל הנדד

 שליטה בסירה בצוות חסר מחייבת עבודה מתוכננת ומיומנות: שימוש בבלם ליציאה וכניסה, עבודת הגה וחבלים , לבצע לבד סיבוב או מהפך, שימוש בהגה האוטומטי במקביל לעבודת החבלים. אימון מצויין לטובת ההפלגות העתידיות שלכם והרמת רמה. מיועד לא רק למי שמעוניין להפליג “סינגל הנדד”.

לוח הפעילויות החודשי

סדנת חושבים קדימה עם יוסי סוקולוב

ימי הקורונה גרמו לנו לריחוק מהחברים. מועדון דרך הים שהיה מזרים בירה בכל יום שישי, עושה מסיבות, ערבי מועדון ורוקד ריקודים על המזח, מרגיש בחוסר הזה. אנו מאמינים שהים מקרב ומחזק, ולכן חשבנו שמעגלים של חברים חושבים קדימה, חושבים יחד על פרוייקטים, חולקים רגשות, ומדברים קצת על החיים זה הדבר הנכון לתקופה. רק תבואו, אני מביא בירה – יוסי

לוח הפעילויות החודשי

סדנא- הפלגת צילום בנייד

איך לצלם בנייד? איך לצלם מפרשים? יאכטות? איך לעשות צילום טוב במרינה. מה כדאי לצלם? הצלם עומרי מסיקה יבוא וילמד אותנו איך להתחשב בתאורה, איך ליצור תמונות מעניינות ומאילו זוויות כדאי לנו לצלם. נעבור הכשרה קצרה בכיתה, ולאחר מכן נצא לים על הקטמרן. ההפלגה תתקיים בשעות הבוקר המוקדמות, כיוון שהתאורה הכי טובה היא בשעות אלו! ציוד נדרש: טלפון נייד. מוזמנים להביא כיבוד קל (:

לוח הפעילויות החודשי

סדנא- הפלגת יין

טעימות מ-3 סוגי יין משובחים, קצת גבינות, החיים הטובים (: ההפלגה בתשלום של 100 ש”ח עבור המצרכים.

לוח הפעילויות החודשי

סדנא- סיבוב על המזח:

ללכת על הרציף ולשמוע מהמומחים- יוסי סוקולוב ויפתח קוז’יק, על כלי השייט הכי מיוחדים שיש במרינה הרצליה, יצרנים שונים, יאכטות מעולות, הכרת ספינות תחרותיות. סדנא להרחבת אופקים ובכדי להכיר עוד חלומות.

לוח הפעילויות החודשי