רישיון משיט 30 – קורס סקיפר בשיטת ISP

אודות הקורס:

הים הנפרש עד האופק, הרוח המכה במפרשים, השמש המלטפת את הפנים, המלח על העור והריח של החופש… אם כל אלו מדגדגים לכם בבטן – המקום שלכם איתנו בדרך הים.

קורס סקיפרים ISP נועד להרפתקנים, לסקרנים, לאוהבי החיים הטובים. זוהי דרך שברגע שתצאו אליה, לא תרצו לחזור. זה מתחיל בקורס סקיפרים מקצועי וממשיך אל עולם מלא באפשרויות, הרפתקאות ואדרנלין – החל מהפלגות בעולם, שייט חברים ומשפחות, שייט תחרותי, תחזוקת יאכטות, העשרת ידע מקצועי ועוד. כל פעם שתצאו לים תלמדו משהו חדש מהסקיפרים הותיקים והמנוסים שלנו.

בואו לקחת חלק במשהו גדול, לממש את אהבתכם לים ולשייט, לגלות מקומות חדשים, להכיר אנשים טובים, לרכוש מיומנות לכל החיים וליהנות כל הדרך אל רישיון הסקיפרים שלכם.

נ.ב – לא, אתם ממש לא צריכים לרכוש יאכטה פרטית כדי להוציא רישיון משיט. אתם רק צריכים להגיע אלינו. נתראה בים.

המסלול : מסלול הלימודים החדש של דרך הים מבוסס על שיטת ISP מתבססת על התפתחות הדרגתית בקושי ובמורכבות של חומרי הלימוד והמשימות הימיות כך שהשליטה בידע העיוני והמעשי נבנים צעד אחר צעד ובמקביל.
לדף מידע על שיטת ISP >

רישיון משיט 30  - קורס סקיפר בשיטת ISP
קורס משיט 30

דרישות כניסה: גיל 18 ומעלה ואישור רפואי מטעם רספ״ן.

שיטת הלימוד הייחודית שלנו

אנחנו מאמינים כי שיט לומדים על יאכטה! שיטת הלימוד הייחודית שלנו מבוססת על תרגולים והמחשה של החומר הנלמד. כדי להיות הסקיפרים הטובים ביותר, צריך לעבור את ההכשרה על סירות הלימוד המקצועיות ביותר, ולכן הבאנו במיוחד בשבילכם, עד למרינה בהרצליה את סירת הלימוד המתקדמת ביותר בעולם השיט. כל הספינות שלנו קשורות לרציף ליד כיתות הלימוד, וכמעט כל שיעור עיוני אשר מתחיל בכיתה, מסתיים על הספינה ברציף או בהפלגה. בנוסף, ישנם שיעורים שלמים המתקיימים בים בהפלגות תרגול. למעשה, מדובר בקורס הסקיפרים הכי רטוב שיכול להיות!

חברי מועדון מהרגע הראשון

ניתן ללמוד קורס סקיפרים ISP במסלול מועדון וליהנות מחוויה עשירה ועמוקה יותר, עם יותר התמקצעות מעשית וכ-40% יותר שעות ים.

במהלך הקורס תוכלו להיצטרף להפלגות חברים, הפלגות לימודיות, הפלגות ניווט לילה ועוד. מעבר לרישיון עצמו, תצאו ממסלול המועדון  מצוידים בארגז כלים, אופי ושפה של אנשי ים אמיתיים – כשאתם כבר חלק מהמשפחה החמה שלנו. אם זה לא מספיק, אז יש עוד – עם קבלת הרישיון משיט בסיומו של הקורס סקיפרים, תוכלו לצאת לים ולהפליג על סירות המועדון כסקיפרים עצמאיים.

לוח פעילויות מועדון לדוגמא >

רישיון משיט 30  - קורס סקיפר בשיטת ISP
קורס סקיפרים ISP