מועדון השייטים

אתם מוזמנים להצטרף למשפחה חמה וגדולה של אוהבי ים: משיטים וותיקים וצעירים, בני משפחה, חברים ומדריכים מקצועיים. משפחה שבה לומדים, מתאמנים, חוגגים, מתרגשים, מרחיבים אופקים ומבלים ביחד. משפחה ענפה שהחיבור בין כל חבריה עובר דרך הים… אבל ממשיך גם בחוף.

מועדון בהתאמה אישית

פשוט להפליג

מה יותר כיף מלקום בשבת בבוקר, לקפוץ למרינה, לקחת סירה - ולצאת לים "סולו", בזוג, עם המשפחה או עם כמה חברים... כשאתם חלק ממועדון השייטים שלנו, פתוחות בפניכם אינסוף אפשרויות ללמוד ולבלות על הים - ואתם נהנים מיאכטות חדשות ומאובזרות וממעטפת מקצועית שלמה. הכל מחכה לכם כאן כל הזמן, מתוחזק בקפידה, מצוחצח, מוכן ומזומן - כדי שלכם יישאר פשוט... להפליג!

מועדון השייטים - פשוט להפליג

הפלגות מודרכות ורענונים

חלק ממקצוענות אמיתית זה לא להחליד לעולם. זה לשמור על כשירות טוטאלית כל הזמן ולהמשיך להתפתח ולהתמקצע עוד ועוד. אנחנו מיישמים את העיקרון הזה כמדריכים ומובילים גם את התלמידים והבוגרים שלנו על פיו. זה אומר שחלק טבעי מפעילות המועדון שלנו הוא הפלגות רענון והפלגות מודרכות המיועדות למשיטים ש"החלידו" ורוצים להיזכר ולהשתפר - ובכלל לכל מי שמעוניין להתקדם, להתפתח, להתמקצע ולהשתפשף על הים.

הפלגות מודרכות ורענונים - מועדון השייטים דרך הים

ערבי מועדון

עבור מי מאנשי הים שנמצא כרגע על היבשה (זה בטח מצב מקרי וזמני)... מחכה כאן מגוון ענק של פעילויות: סדנאות מקצועיות עיוניות ומעשיות, סדנאות העשרה, הרצאות, ערבי מועדון, מסיבות ועוד. מדובר במועדון שהוא מעגל חברתי ועולם ומלואו. מועדון שמשלב בין גישה מעמיקה ומקצועית לים ולשייט - לבין כיף, שבירת שגרה ואווירה מיוחדת במינה.

ערבי מועדון

מה שמתאים לכם

מועדון השייטים של דרך הים הוא היחיד בארץ המאפשר מסלול בהתאמה אישית. החל מהפלגות פרטיות בוקר, צהריים וערב, דרך הפלגות מודרכות, ריענונים ועד הפלגות חברים - יחד איתנו תוכלו לבנות מנוי אישי במסלול ייחודי המתאים לכם, לזמן שלכם ולתקציב שלכם.

מועדון השיים של דרך הים - יאכטות להשכרה : הילה, לאופרד 39

הילה, לאופרד 39

מועדון השיים של דרך הים - יאכטות להשכרה : קוצינה, מישל הנזה 385

קוצינה, מישל הנזה 385

מועדון השיים של דרך הים - יאכטות להשכרה : ליאור, וריאנטה 37

ליאור, וריאנטה 37

היאכטות שלנו
דודי סימון - מדריך במועדון השייט של דרך הים

דודי סימון

בוגר האקדמיה הימית אינקהוזן הולנד, מדריך MOY 200, STCW, ניווט חופי ומעשי. "הקמנו את דרך הים מתוך אהבה גדולה לים, מתוך שליחות לעשות את בי"ס לשייט הטוב ביותר במדינת ישראל. היכולת לגעת באנשים ולגרום להם להתאהב בים היא זכות גדולה". "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים", ד"ר סוס

עדן צדקיהו

מנהלת מועדון השייטים . ההאהבה לים התחילה בצבא במסגרת תפקידי כמדריכת טיולים, כך נחשפתי לעולם התת ימי. הדרכתי שחיות עם דולפינים, הרצאות צוללים ושמירה על הסביבה הימית במפרץ אילת. חובבת ספורט ימי החל מצלילות, גלישה וסאפ. מקווה להמשיך במסע הימי ולשוט למחוזות נוספים..

יוסי סוקולוב - מדריך במועדון השייט של דרך הים

יוסי סוקולוב

למדתי לשוט בהולנד. הגעתי לנמל באמסטרדם עם דודי בדרך המקרה. הספינה הראשונה שלי הייתה דו תרנית עם 11 מפרשים. המורים שלי הין ימאים הולנדים אלופים. פיט, מייק ומרטין. לאחר שנתים של שיט על ספינות הולנדיות מסורתיות ובניית יסודות שייט למדנו אני ודודי באקדמיה הימית באנקאוזן שבהולנד. הדבר הבא זה חברות. רק בשביל החברים שאספתי בים הייתי מתחיל את מסלול חיי מחדש

הצוות שלנו