ללמוד לשוט בשיטת ISP

אצלנו כולם - כל מי שמלמד וכל מי שלומד - לוקחים את הים בשיא הרצינות בדרך הים תלמדו מהמדריכים הטובים ביותר - כולם אנשי ים ומדריכי שייט מנוסים וותיקים. תתאמנו על יאכטות לימוד מהחדישות בעולם, המתוחזקות ברמה גבוהה ללא פשרות. חומרי הלימוד בהם תשתמשו הם מקיפים ומעמיקים במיוחד. תעמדו בתקני ההסמכה הבינלאומיים המחמירים ביותר. כל זאת - כדי שכשתרימו עוגן ותיקחו את ההגה לידיים, החוויה תהייה מושלמת.

הקורסים שלנו

רישיון משיט בשיטת ISP

קורס שיקנה לכם רישיון מוכר מטעם משרד התחבורה להשטת ספינה עד 24 מטרים (עד 100 טון) ולסירות מנוע בכל הספק, בשייט חופי. משלב שיעורים עיוניים בכיתה ובספינות, יחד עם הפלגות תרגול. בסוף הקורס - מרתון הכנה למבחן. מסלול מעמיק הכולל ספרי לימוד ייחודיים ומבוסס על תפיסת ההדרכה המקצועית שפיתחנו.

קורס סקיפרים מסלול לימודי

קורס דיגיטלי

גרסת האונליין של קורס משיט 30 ישראלי - מסלול המכיל בדיוק את אותם החומרים המקצועיים כמו המסלול הכיתתי, אך מועבר בשלמותו (למעט המבחנים) דרך אפליקציית האינטרנט המתקדמת שלנו. תוכלו לעבור את כולו בזמן שהכי מתאים לכם, במיקום שנוח לכם ובקצב האישי שלכם, ותיהנו מליווי אישי וממעקב צמוד של הצוות המקצועי שלנו - הכל דרך הסמארטפון שלכם.

קורס סקיפרים דיגיטלי

IYT קורס Bare Boat Skipper בינלאומי

רישיון משיט Bare Boat בינלאומי מוכר מטעם IYT - איגוד עולמי להכשרה ימית הפועל תחת תקן MCA המחמיר בעולם. אנו מוסמכים ע"י ה-IYT ומורשים מטעמו להכשיר משיטים עד לרמת ההכשרה הגבוהה ביותר שלו, אשר מיועדת להסמכת ימאים מקצוענים. המסלול - כולל מבחני ההסמכה - מהווה את הבסיס להכשרתו של כל משיט הרואה את עצמו כימאי בינלאומי. ניתן לעבור את הקורס בארץ או בשבוע מרוכז בחו"ל.

קורס סקיפר בינלאומי

מחיר קורס סקיפרים

איך בוחרים בי”ס? כולם נחמדים, לכולם יש מדריכים מעולים, יאכטות, כיתות לימוד, מאוד מבלבל. מה המחיר לקורס סקיפרים? ומה יתרונות הלימוד בשיטה בה מעבירים את החומר העיוני והמעשי בבית הספר לשיט של דרך הים?

שחררו את חבלי הדמיון שלכם

וצאו איתנו להרפתקאה על הים במגוון יעדים קרובים ורחוקים בעולם

היאכטות שלנו

דניאל והסבא שמשון

Avantura 23.5

קטנדו

קורס סקיפרים מסלול לימודי

נאווה

היכטות שלנו
דודי סימון - מדריך במועדון השייט של דרך הים

דודי סימון, מנכ"ל ובעלים

בוגר האקדמיה הימית אינקהוזן הולנד, מדריך MOY 200, STCW, ניווט חופי ומעשי. "הקמנו את דרך הים מתוך אהבה גדולה לים, מתוך שליחות לעשות את בי"ס לשייט הטוב ביותר במדינת ישראל. היכולת לגעת באנשים ולגרום להם להתאהב בים היא זכות גדולה". "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים"

יוסי סוקולוב - מדריך במועדון השייט של דרך הים

יוסי סוקולוב, מייסד

למדתי לשוט בהולנד. הגעתי לנמל באמסטרדם עם דודי בדרך המקרה. הספינה הראשונה שלי הייתה דו תרנית עם 11 מפרשים. המורים שלי הין ימאים הולנדים אלופים. פיט, מייק ומרטין. לאחר שנתים של שיט על ספינות הולנדיות מסורתיות ובניית יסודות שייט למדנו אני ודודי באקדמיה הימית באנקאוזן שבהולנד. בהמשך עשינו רישיון ישראלי רישיון שייט של מדריך ב ASA ורישיון שייט MOY 200 TON. אני מאמין ששיט הוא חופש ולכן המוטו שלי ששטים לא עושים תוכנית. שטים עם הרוח והמצב רוח. הדבר הבא זה חברות. רק בשביל החברים שאספתי בים הייתי מתחיל את מסלול חיי מחדש.

יוסלה דרור

יוסלה דרור, מרכז הדרכה

עובד בדרך הים משנת 2009, הפליג על אופטימיסטים כילד. אחרי הצבא התחיל להדריך חתירה ומפרשיות.בילה את ירח הדבש שלו כסקיפר בדליברי בקריביים.

הצוות שלנו